nr oferty: 79577 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Testów Automatycznych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • realizacja zadań w ramach projektów prowadzonych w banku (wg metodologii Waterfall i Agile)

  • analiza, projektowanie i implementacja ścieżek automatycznych

  • opracowanie scenariuszy i przypadków testowych uwzględniających przewidywane €žścieżki krytyczne€

  • przygotowanie danych testowych

  • wykonywanie testów funkcjonalnych systemów informatycznych €“ testy jednostkowe / integracyjne / wydajnościowe, testy regresji

  • monitorowanie i obsługa błędów aplikacji

  • analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

możliwość:

  • opiniowania zmian klientów wewnętrznych banku

  • współpracy z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania

  • zarządzania środowiskami testowymi

Oferujemy:

  • pracę w Departamencie działającym zgodnie z CMMI DEV 2

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • kwartalny system premiowy

  • atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • zniżki na lunch, do kina i teatru

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Wymagania:

  • pożądane doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (w tym aplikacji mobilnych)

  • umiejętność czytania dokumentacji analityczno €“ projektowej

  • umiejętność przygotowania dokumentacji testowej

  • praktyczna znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych

  • znajomość narzędzi JMeter, Selenium WebDriver

  • umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS, GIT

  • dobra znajomość języka Java

  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

  • znajomość produktów bankowych

  • samodzielność, skrupulatność, dociekliwość

  • wykształcenie wyższe techniczne / ekonomiczne

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292187.html