nr oferty: 88224 / 2018-06-21
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy SQL
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Projektowanie i opracowanie raportów wspierających procesy

  • Wsparcie i rozwój narzędzi informatycznych - projektowanie i obsługa narzędzi informatycznych wykorzystywanych przy realizacji procesów

  • Wspierania Klientów i zbieranie informacji w celu raportowania

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Zarządzanie rozwiązaniami do automatyzacji, aby umożliwić szybkie raportowanie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Doświadczenie w programowaniu SQL i bazach danych

  • Znajomość: MS SharePoint, InfoPath, Tableau

  • Wiedza w zakresie zarządzania ryzykiem

  • Silne umiejętności analityczne

  • Mile widziana wiedza z zakresu bankowości i usług finansowych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym banku w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie przy globalnych projektach

  • Pracę ze doświadczonymi testerami QA, programistami, analitykami biznesowymi

  • Możliwość realnego wpływu na kierunku rozwoju, pracę twórczą a nie odtwórczą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B lub UOP

  • Opiekuna i wsparcie po stronie Connectis

  • Liczne imprezy integracyjne

  • Indywidualne podejście do każdego Specjalisty

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Oferujemy:

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

  • szkolenia

Wymagania:
Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-21 - 2018-07-21
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1107929?jobSource=XMLFeed