nr oferty: 93183 / 2018-09-21
Praca dla informatyków
Technology - ETL developer (Banking Sector)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

  • Weźmiesz udział w dużych projektach transformacyjnych, migracyjnych dla instytucji finansowych

  • Będziesz uczestniczyć w realizacji i rozwoju dużych hurtowni danych

  • Będziesz projektować i implementować procesy ETL z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi i platform

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę przy największych transformacjach biznesowych firm w Polsce

  • Międzynarodowe szkolenia wyjazdowe i naukę metodologii Accenture

  • Projekty dopasowane do oczekiwań - migracje między branżami i zadaniami

  • Dwuetapowy proces rekrutacji

  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta multisport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków, korporacyjna karta kredytowa

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dobrej znajomość SQL

  • Doświadczenia w dowolnej technologii ETL (preferowana Informatica Power Center) lub chęci nauczenia się nowej technologii

  • Dobrej znajomości baz danych

  • Znajomości problematyki hurtowni danych i budowy procesów ETL

  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem modelu danych w układzie relacyjnym i wielowymiarowym

  • Dobrej znajomości j. angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-21 - 2018-10-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-innovation-consultant_334758.html