nr oferty: 94043 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Starszy Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dołączając do nas zyskujesz:

  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, kartę Multisport

  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych, w tym kredytu hipotecznego

  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii w największej instytucji finansowej w kraju

  • stabilizację zatrudnienia €“ umowę o pracę, dedykowany system premiowy

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • analizie wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla nowych lub modyfikowanych rozwiązań informatycznych

  • wykonywaniu parametryzacji aplikacji i prac programistycznych na podstawie otrzymywanych dyspozycji

  • współpracy z dostawcami przy specyfikacji wymagań oraz w zakresie dostarczania nowych lub modyfikowanych aplikacji

  • wspieraniu komórek organizacyjnych Centrali w zakresie rozwoju i wsparcia obsługi transakcji skarbowych w systemach/aplikacjach backoffice

  • uczestniczeniu w tworzeniu dokumentacji do budowanych i zmienianych aplikacji oraz prowadzeniu dokumentacji prowadzonych zmian

  • zapewnianiu jakości dostarczanych aplikacji, w tym udział w ich testowaniu

  • realizacji zadań III linii wsparcia w zakresie obsługiwanych systemów/aplikacji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy jako analityk przy wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla produktów skarbowych, ew. w jednostkach biznesowych (front-office/middle-office/back-office dla produktów skarbowych)

  • doświadczenia w programowaniu w SQL i PL-SQL lub T-SQL

  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

  • samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów

  • terminowości i rzetelności w realizacji zadań

  • mile widziana będzie podstawowa znajomość Unixa i umiejętność pracy w jednym z narzędzi testowych typu Jira, HP QC, Redmine, Mantis

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_analityk_danych_za_granica_20131217_102044