nr oferty: 85383 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Specjalista/starszy specjalista ds. rozwoju crm
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Je¶li:
€˘posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane - matematyczne, techniczne, ekonomiczne
€˘potrafisz modelować dane (modelowanie logiczne - relacyjne, fizyczne)
€˘posiadasz do¶wiadczenie w pracy na bardzo dużych zbiorach danych
€˘posiadasz do¶wiadczenie w pracy z aplikacjami SASa (np. SAS Customer Intelligence: Campaign + Real-Time-Marketing, SAS Base, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide, SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics)
€˘posługujesz się w pracy przynajmniej jedn± z baz: ORACLE, TERADATA, DB2, MS SQL SERVER (bardzo dobra znajomo¶ć SQL)
€˘interesujesz się Hadoop (optymalne ułożenie danych, przetwarzanie rozproszone, HDFS, YARN, Map Reduce, Tez)
€˘chciałby¶ zdobyć do¶wiadczenie w pracy z aplikacjami Hadoop (Hive, Presto DB, Cassandara itp.)
€˘interesujesz się zagadnieniami w zakresie działania procesów ETL

Czekamy wła¶nie na Ciebie!

Jako specjalista/starszy specjalista ds. rozwoju CRM będziesz odpowiedzialny za:
€˘zbieranie i analizę wymagań biznesowych (np. pozyskiwanie nowych Ľródeł danych wewnętrznych/zewnętrznych, współpraca z zespołami kampanii bezpo¶rednich, zespołem analitycznym, przygotowywanie koncepcji biznesowo-technicznej)
€˘mapowanie wymagań biznesowych na wymagania systemów informatycznych (współpraca z IT)
€˘przygotowywanie i ustalanie koncepcji i architektury rozwi±zań
€˘utrzymanie i rozbudowę modelu danych przy współpracy z IT
€˘udział w pracach projektowych zwi±zanych z rozwojem kanałów zdalnych
€˘przygotowywanie i rozbudowę diagramów bezpo¶rednich kampanii sprzedażowych kierowanych do różnych kanałów sprzedaży
€˘przygotowywanie przepływów dla nowych sygnałów i zdarzeń
€˘automatyzację procesów kampanii bezpo¶rednich

Doł±czaj±c do nas zyskujesz:
€˘stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę
€˘możliwo¶ć zdobywania do¶wiadczenia i rozwoju w obszarze klienta detalicznego, w największej instytucji finansowej w kraju
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatn± opiekę zdrowotn±, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-14
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_chinese_simplified_and_traditional_mazowieckie_20130122_094202