nr oferty: 85372 / 2018-05-16
Specjalista ds. ochrony danych osobowych / Inspektor Ochrony Danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad przestrzeganiem zasad ochrony danych osobowych przetwarzanych przez administratora danych, między innymi poprzez:

  • określenie zasad przetwarzania danych idelegowanie zadań dotyczących ochrony danych osobowych,

  • nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji, monitorowanie przepisów prawa irozporządzeń oRODO,

  • opiniowanie umów dotyczących przekazania danych,

  • prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych,

  • wsparcie Zarządu przy dokonywaniu analizy ryzyka ioceny skutków dla ochrony danych,

  • monitorowanie funkcjonowania zabezpieczeń wdrożonych wcelu ochrony danych osobowych,

  • akceptowanie uprawnień do danych osobowych, nadzór nad obiegiem iprzechowywaniem, archiwizacją iusuwaniem dokumentów zawierających dane osobowe,

  • udzielanie odpowiedzi na wnioski osób we wszystkich sprawach związanych zprzetwarzaniem ich danych osobowych,

  • podejmowanie odpowiednich działań wprzypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń,

  • nadzór nad realizacją ww. zadań przez osoby odpowiedzialne za określone obszary wfirmie.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • umowę o pracę,

  • opiekę medyczną.

Wymagania:

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych,

  • pełniłeś obowiązki związane z nadzorem nad danymi osobowymi,

  • masz doświadczenie w pracy z danymi wrażliwymi i/lub danymi w środowisku informatycznym €“ mile widziane,

  • znasz normę ISO 27001 i RODO €“ mile widziane,

  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej i doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych,

  • potrafisz współpracować z osobami na wszystkich szczeblach organizacji,

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne i szybko przyswajasz informacje,

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_backend_developer_php_oop_malopolskie_20130122_094218