nr oferty: 94052 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Logistyki IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i obsługa zamówień sprzętu IT i oprogramowania.

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego w zakresie zakupu, przydziału, odsprzedaży, likwidacji.

  • Zarządzanie gospodarką magazynową.

  • Inwentaryzacje sprzętu IT.

  • Realizacja napraw serwisowych.

  • Kontrola terminowości dostaw i odbioru sprzętu i materiałów.

  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji.

  • Współpraca z dostawcami w zakresie obiegu dokumentów zakupu sprzętu oraz usług.

  • Przygotowywanie zestawień i raportów dla przełożonych.

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Praca u nas to urozmaicone zadania i obowiązki, a także środowisko sprzyjające rozwojowi w ramach określonych ścieżek karier. Naszym pracownikom umożliwiamy swobodę działania €“ stawiamy ambitne cele, dajemy samodzielność i wspieramy w kształtowaniu przedsiębiorczości.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. Średnie.

  • Dobra znajomość sprzętu IT oraz podstaw instalacji i konfiguracji systemu Windows 7/10.

  • Dobra znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Outlook, Excel, Word).

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Dokładność, skrupulatność, punktualność.

  • Samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Dostęp do nowych technologii informatycznych

  • Możliwość rozwoju w dużej i dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Umowę o pracę

Zapraszamy także na: https://www.getinbank.pl/kariera

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/pgb_hr_programista_aspnet_mvc_slaskie_20140115_091706