nr oferty: 79590 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Specjalista ds. IT (Wsparcie Aplikacji, HelpDesk)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Wsparcie użytkowników intranetowego systemu na wszystkich rynkach Grupy Polpharma

  • Wsparcie i kontakt z użytkownikami w zakresie eksploatacji aplikacji, głównie za pomocą systemu zgłoszeń

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem istniejących aplikacji

  • Analizę i tworzenie specyfikacji wymagań

  • Proponowanie usprawnień w podległych systemach

  • Udział w projekcie rozwoju hurtowni danych i wewnętrznego systemu do wsparcia biznesu

Oferujemy:
Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy

  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do karty multisport)

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Access, SQL, Oracle)

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w grupie

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-technologii-mobilnych_292167.html