nr oferty: 94048 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
SAP BI Consultant
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: ABAP,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Opis stanowiska

  • Udział w realizacji polskich i zagranicznych projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach modułu SAP BI (również SAP HANA)

  • Przygotowanie koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, konfiguracja systemu SAP zgodnie z wymaganiami klienta, przygotowanie danych podstawowych oraz przeprowadzenie testów

  • Aktywne wsparcie klienta w trakcie uruchomienia nowego rozwiązania

  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń z zakresu dedykowanego obszaru

  • Udział w rozwoju dedykowanych rozwiązań HICRON

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w consultingu SAP lub realizacja min 2 projektów wdrożeniowych w obszarze SAP BI

  • Bardzo dobra znajomość obszaru SAP BW oraz SAP BO (mile widziana również wiedza z zakresu SAP HANA i BODS)

  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego i/lub niemieckiego (min. B2)

  • Gotowość do podróży służbowych i prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie programowania ABAP oraz praktyczna wiedza na temat SAP BPC (Planowanie, Budżetowanie, Konsolidacja

Oferujemy

  • Indywidualnie ustalona ścieżka rozwoju kompetencji fachowych oraz perspektywa udziału w tworzeniu niszowych rozwiązań eksperckich

  • Dostęp do zasobów szkoleniowych SAP Learning Hub oraz możliwość certyfikacji

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole- pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży

  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, Multisport, imprezy integracyjne itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/pgb_hr_konsultant_erp_malopolskie_20140115_094128