nr oferty: 85361 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Release Manager
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres odpowiedzialności:

  • zarządzanie procesem wytwarzania i wdrażania zmian aplikacyjnych w krytycznych produkcyjnych systemach informatycznych Spółki

  • zarządzanie inicjatywami związanymi z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie Release Management

  • współpraca z Change Managerem związana z przygotowywaniem i planowanie harmonogramu wdrażania zmian w systemach informatycznych.

  • zapewnienie integralności i niezawodności systemów informatycznych

  • prowadzenie efektywnej komunikacji z IT i biznesem w celu zapewnienia zgodności procesu i procedur Release Management z aktualnymi i przyszłymi potrzebami biznesowymi

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie poparte 5-letnim doświadczeniem w branży IT

  • certyfikat ITIL (min. ITIL Foundation)

  • dobra znajomość procesów change, configuration i release management opartych na ITIL

  • dobra znajomość zagadnień sieciowych, systemów Windows/Unix/linux i zagadnień telekomunikacyjnych

  • znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych

  • biegła znajomość programów pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_treasury_systems_consultant_mazowieckie_20130228_094035