nr oferty: 79575 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Pracownik ds. raportowania
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • tworzenie budżetu zatrudnienia iwynagrodzeń oraz przygotowywanie prognoz ianalizy jego wykonania,

  • przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby Zarządui jednostek organizacyjnych dotyczących m.in.:zatrudnienia, absencji, wynagrodzeń, fluktuacji, świadczeń etc.,

  • przygotowywanie imonitorowanie wskaźników HR,

  • prowadzenieanalitykiprocesów HR wobszarze wynagrodzeń,

  • kontrolowanie spójności danych idostosowywanie do zmian organizacyjnych,

  • opracowywanie szablonów raportów,

  • przygotowywanie prezentacji opierających się na tworzonych raportach,

  • analiza iweryfikacja przetwarzanych danych pochodzących zróżnych źródeł,

  • opracowywanie założeń polityk iprocedur zzakresu wynagrodzeń.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • umiejętności współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • radzenie sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-02-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292185.html