nr oferty: 82264 / 2018-03-23
Praca dla informatyków
Inżynier oprogramowania Microsoft Dynamics CRM
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: IIS, JavaScript,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w różnych językach programowania

  • Odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych

  • Praca w kilkuosobowym zespole zgodnie z metodykami Scrum/Agile

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie €“ etat

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę fitness

  • Ubezpieczenie grupowe emerytalne

Wymagania:

  • Absolwent uczelni wyższej technicznej (mgr/inż.), preferowana informatyka, elektronika, informatyka stosowana

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania

  • Udokumentowany udział w dużych projektach informatycznych

  • Znajomość architektury systemu CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015

  • Programowanie w środowisku CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015

  • Znajomość platformy .NET

  • Umiejętność poruszania się w środowisku Visual Studio 2012

  • Znajomość programowania w JavaScript

  • Znajomość bazy danych MS SQL SERVER 2012, SSIS, SSRS

  • Znajomość narzędzi skryptowych Bash, Ansible

  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Continuous Integration; GIT/SVN, Jenkins, Artifactory, Maven, Team Foundation Server

  • Znajomość techniki Test Driven Development, umiejętność tworzenie testów JUnit i innych testów automatycznych narzędziami JMeter, Selenium

  • Umiejętność poruszania się w skomplikowanym środowisku informatycznym, znajomość konfiguracji, instalacji, hardeningu Linux/Windows

  • Znajomość zagadnień sieci TCP/IP, konfiguracja, diagnostyka, projektowanie

Dodatkowe umiejętności:

  • Administrowanie bazą danych MS SQL SERVER 2012

  • Administrowanie systemem CRM Dynamics 2012

  • Upgrade systemu CRM Dynamics

  • Znajomość narzędzi monitorujących pracę środowiska Windows(Windows Server, IIS, CRM Dynamics, MS SQL)

  • Audyty technicznych rozwiązań w CRM Dynamics

  • Znajomość rozwiązań chmurowych dla środowiska Microsoft

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-23 - 2018-04-21
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista_301127.html