nr oferty: 94035 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Inżynier ds. Systemów i Integracji IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Biuro Główne

Al. Jerozolimskie 96

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: informatyka

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów, wdrożeniowca usług IT lub na stanowisku o podobnym profilu

  • uniwersalna i wszechstronna wiedza z zakresu IT pozwalająca na przeprowadzanie analiz oraz specyfikowanie wymagań technicznych w oparciu o dane zebrane od różnych dostawców (wewnętrznych i zewnętrznych, w tym biznesu).

  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows Server z uwzględnieniem usług: AD, ADFS, IIS

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, MySQL) potwierdzona umiejętnością tworzenia skryptów SQL

  • znajomość usług opartych o serwery Linux w szczególności: Apache, nginx

  • znajomość zagadnień z zakresu sieci IP i bezpieczeństwa w tym VLANy, filtrowanie ruchu pozwalające na analizę i koordynowanie prac administratorów w tym zakresie

  • znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania i administrowania usług poczty elektronicznej Exchange, Postfix

  • praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania usług Office365 w dużej organizacji potwierdzone udziałem w projektach

  • praktycznie doświadczenie w automatyzacji zadań administracyjnych poprzez pisanie skryptów np. PowerShell

  • doświadczenie w pracy w organizacji międzynarodowej

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów związanych z rozwojem systemów IT lub wdrażaniem usług IT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - pozwalająca na swobodną komunikację ustną oraz pisemną

  • mile widziana znajomość dodatkowego języka (rosyjski, ukraiński, niemiecki)

Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B

  • elastyczny czas pracy

  • praca przy projektach które mają znaczący wpływ na istniejące i przyszłe środowisko IT Medicover

  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów);grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

Wymagania:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wdrażanie usług IT świadczonych centralnie w spółkach grupy kapitałowej oraz oddziałach (Poczta, narzędzie do komunikacji w oparciu o Office365, szyfrowanie komunikacji PGP, dostosowanie spółek do standardów grupy, usługi z zakresu bezpieczeństwa i zgodności, hosting infrastruktury i aplikacji)

  • opracowywanie nowych usług świadczonych w ramach katalogu usług oferowanych centralnie

  • koordynowanie zagadnień technicznych IT, samodzielnie lub przy współpracy z PM, przy realizacji projektów realizowanych lokalnie w spółkach grupy (zbieranie wymagań od dostawców, analiza informacji, planowanie prac i zlecanie zadań do komórek realizujących IT: administratorzy, wsparcie, sieć itp.)

  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania usług centralnych w trakcie eksploatacji po przekazaniu ich do zespołów wsparcia

  • wspieranie kluczowych użytkowników biznesowych w grupie w zakresie wybranych usług

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1004393?jobSource=XMLFeed