nr oferty: 94055 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
IT Service Manager
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (ok. 1,5 roku)

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za wsparcie techniczne wobszarze IT dla spółek Grupy świadczących usługi na lokalnym rynku.

  • Odpowiedzialność za realizację wymaganych umów SLA

  • Wdrażanie irealizacja procesów dostosowanych do standardów określonych na poziomie Grupy

  • Odpowiedzialność za budżet OPEX/CAPEX wobszarze wsparcia technicznego IT przy jednoczesnej dbałości ooptymalizację ikontrolę kosztów

  • Proaktywna identyfikacja obszarów do poprawy wramach wsparcia technicznego IT oraz odpowiedzialność za realizację usprawnień ioptymalizacji procesów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną €“ ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)

  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Wymagania:
Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia wzarządzaniu zespołem wobszarze serwisu IT

  • Znajomość kodeksu postępowania ITIL zpoziomu Service Delivery

  • Wiedza praktyczna zzakresu zarządzania projektami IT

  • Doświadczenie wpracy na platformie ServiceNow (lub podobnej)

  • Dobra znajomość standardów technicznych iarchitektury IT

  • Specjalistyczna wiedza zzakresu procesów, narzędzi oraz technik stosowanych wserwisie IT

  • Skuteczne umiejętności organizacyjne, negocjacyjne oraz wywierania wpływu

  • Doświadczenie wzarządzaniu zewnętrznymi dostawcami usług IT

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/most_wanted_programista_net_warszawa_oraz_lodz_lodzkie_20140116_130434