nr oferty: 73871 / 2017-11-15
Ekspert ds. modeli ryzyka kredytowego i predictive analytics
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Zarządzanie projektami informatycznymi w zakresie Data Science, Advanced Analytics lub Artifical Intelligence

  • Budowanie/współpracę w tworzeniu modeli dotyczących zachowań klientów

  • Przygotowywanie analiz biznesowych na potrzeby wsparcia rozwoju sprzedaży produktów bankowych lub innych produktów finansowych

  • Określanie wymagań do modyfikacji systemów informatycznych oraz nadzór i koordynowanie we wdrażaniach zaproponowanych zmian

  • Tworzenie dokumentacji technicznej systemów oraz procedur wewnętrznych związanych z realizowanymi zadaniami

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na kierunku, matematyka/statystyka, ekonomia lub informatyka

  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w pracy w banku, innej instytucji finansowej, doradczej lub firmie IT z branży zarządzania big data albo data science

  • Umiejętności programowania na poziomie zaawansowanym (4GL, SQL, Visual Basic, Python, R itp)

  • Znajomości środowiska SAS lub R: narzędzi statystycznych; umiejętności przetwarzania dużej ilości danych

  • Doświadczenia w automatyzacji procesów związanych z zarzadzaniem danymi i modelami

  • Znajomości produktów i procesów kredytowych w instytucjach finansowych

  • Umiejętności współpracy w różnorodnym i dynamicznym zespole

  • Znajomości oprogramowania do obróbki dużych baz danych i badania/modelowania zachowań (np. hadoop, CRM, itp.)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-15 - 2017-12-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-net_256576.html