nr oferty: 105519 / 2019-05-08
Praca dla informatyków
Cisco Network Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Ilość wakatów: 2

Miejsce pracy: Warszawa i Wrocław

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • Udział w budowie zaawansowanych rozwiązań sieciowych o wysokiej dostępności

  • Wsparcie analiz i projektowania zaawansowanych systemów z obszarów: WAN, LAN, WLAN, Security, Data Center, High Availability, Cloud, Virtualization

  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa i wydajności systemów;

  • Opracowywanie dokumentacji wewnętrznych oraz powdrożeniowych;

  • Monitorowanie usług i systemów;

  • Podejmowanie działań na podstawie zgłoszeń z systemów monitorujących.

Oferujemy:

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemów sieciowych: F5, Juniper, Checkpoint, HP, Fortinet, FireEye;

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux na poziomie administratorskim;

  • Znajomość systemów klasy enterprise: Symantec Veritas, Veeam, Citrix Xen;

  • Rozwiązań macierzy dyskowych: NetApp, Fujitsu, HP, IBM, Dell, EMC;

  • Certyfikaty branżowe z dziedziny sieci informatycznych, systemów open-source oraz bezpieczeństwa informatycznego.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Znajomość systemów sieciowych firmy Cisco;

  • Znajomość systemów Linux i Open-Source;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz udział w szkoleniach;

  • Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-05-08 - 2019-06-07
Link do oferty: https://www.praca.pl/cisco-network-engineer_2463866.html