nr oferty: 85371 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Architekt Strategiczny
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi wramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy zbranży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • uczestnictwo wtransformacji organizacji, architektury iwirtualizacji sieci klienta

  • poznawanie obszaru nowych technologii typu: 5G, IoT, LTEm, NFV, SDN, OCP

  • definiowanie kierunków ibudowanie strategii technologicznej

  • prowadzenie samodzielnych projektów strategicznych wobszarze technologicznym firmy

  • identyfikowanie obszarów do optymalizacji irozwoju, określanie założeń, zakresu analiz iprojektów, prowadzenie analiz finansowych, biznesowych

  • prezentowanie przygotowanych koncepcji, rekomendacji, strategii iprojektów wgronie menedżerskim

  • planowanie ikoordynowanie analiz oraz projektów zudziałem różnych jednostek wfirmie

Oferujemy:

  • możliwość udziału wciekawych projektach

  • możliwość poszerzenia doświadczenia wobszarze Telco wdużej międzynarodowej organizacji oraz dostępu do wiedzy onajnowszych rozwiązaniach

Wymagania:

  • minimum 3 lat doświadczenie wobszarze strategii itechnologii

  • znajomość rozwiązań iaktualnych trendów wdomenach technologicznych sieci: dostęp, agregacja, transport, core mobilny / fixowy

  • umiejętność wizjonerskiego myślenia iszukania nowych wtym niestandardowych rozwiązań

  • doświadczenie wprzygotowywaniu strategii, strategii technologicznych lub architektury wysokopoziomowej

  • umiejętności analizy, syntezy danych oraz ich prezentacji oraz formułowania wniosków wlogiczny izrozumiały sposób

  • umiejętność budowania relacji wdużej organizacji

  • samodzielność, iinicjatywa iodpowiedzialność za powierzone zadania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na uczestnictwo wspotkaniach.

  • biegła znajomość Excela iPower Point

  • preferowane wykształcenie wyższe okierunku technicznym

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_windows_z_jezykiem_niemieckim_dolnoslaskie_20130122_094438