nr oferty: 85362 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • kontakt z użytkownikami i wyznaczonymi reprezentantami obszarów biznesowych w celu zebrania wymagań,

  • analizę wymagań biznesowych i wypracowanie koncepcji realizujących je zmian systemowych,

  • tworzenie, aktualizowanie i opiniowanie dokumentacji systemowej i funkcjonalnej,

  • merytoryczne wsparcie procesu wdrażania zmian m.in. w zakresie wyceny prac,

  • bliską współpracę z programistami, testerami oraz użytkownikami aż do momentu wdrożenia,

  • współpracę z dostawcami systemów informatycznych.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych,

  • elastyczne piątki

  • owocowe dni, chill roomy i dobrą kawę.

Wymagania:
Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość metod analiz systemowych i modelowania wymagań,

  • znajomość narzędzi wspierających tworzenie specyfikacji analitycznej i testowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,

  • praktyczna znajomość języka UML oraz zapytań SQL będzie dodatkowym atutem,

  • proaktywne podejście i orientacja na osiągnięcie celu przy realizacji codziennych zadań.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalista_ds_sprzedazy_b2b_account_manager_mazowieckie_20130117_094049