nr oferty: 94030 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Analityk Finansowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Pracując unas, będziesz odpowiedzialny za:

  • sporządzanie budżetów, prognoz i analiz finansowych;

  • monitorowanie realizacji planów oraz analiz odchyleń od planu/prognozy;

  • analizę kosztów przy współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi;

  • analizę finansową projektów inwestycyjnych;

  • planowanie krótko i długoterminowe wydatków w oparciu o przekazane zapotrzebowania Jednostki;

  • tworzenie oraz rozliczanie rezerw budżetowych Jednostki;

  • przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc zgodnie z założeniami i potrzebami firmy;

  • dbałość o spójność i poprawność danych;

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. Nasz zespół działa w ramach Sieci Sprzedaży Getin Banku - Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartego na zmiany i innowacje. To my tworzymy jego wizerunek w oczach Klienta.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • min 4 letniego doświadczenie w sektorze bankowym/usług finansowych na podobnym stanowisku;

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane: Bankowość, Finanse);

  • bardzo dobrej znajomości: VBA, SQL, narzędzi BI;

  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point);

  • wysokich zdolności analitycznych;

  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów;

  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • bardzo dobrej organizacji pracy;

  • dokładności i solidności w wykonywaniu powierzonych zadań;

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;

  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego ;

  • pracę w energicznym i ambitnym zespole;

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_it_system_engineer_windows_server_dolnoslaskie_20140111_104027