nr oferty: 79589 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Analityk Biznesowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie skutecznych analiz biznesowych w obszarze systemów bilingowych, CallCenter, CRM lub Workflow

  • Zbieranie wymagań biznesowych, identyfikacja oraz modelowanie procesów biznesowych

  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej i funkcjonalnej

  • Testowanie rozwiązań funkcjonalnych

  • Optymalizacja procesów biznesowych

Wymagane:

  • Min. 3 lata doświadczenia w analizie biznesowej w obszarze systemów bilingowych, CallCenter, CRM lub Workflow

  • Praktyczna znajomość narzędzi billingowych, CallCenter, CRM lub Workflow od strony biznesowej i/lub wdrożeniowej

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN 2.0 oraz narzędzi modelowania procesów biznesowych

  • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań funkcjonalnych i tworzeniu dokumentacji biznesowej

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w prowadzeniu projektów

  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie z nastawieniem na cele

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej

  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Pakiet benefitów

Oferujemy:

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

  • szkolenia

Wymagania:
Wymagania technologiczne:

  • BPMN poziom średniozaawansowany

  • język angielski poziom zaawansowany

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292199.html