nr oferty: 79587 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Akademia it-staż dla przyszłych administratorów oracle
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeste¶ studentem lub absolwentem informatyki lub kierunków ¶cisłych (ekonometria, matematyka, metod ilo¶ciowe, fizyka) i znasz:

€˘bazy danych Oracle pracuj±ce na platformie Linux/Solaris
€˘poprawno¶ć funkcjonowania procesów utrzymaniowych na ¶rodowiskach produkcyjnych
i testowych
€˘przygotowywanie raportów wydajno¶ciowych dotycz±cych administrowanego ¶rodowiska
potrafisz:
€˘tworzyć zapytania w ¶rodowisku SQL
€˘programować
€˘czytać dokumentację techniczn± w języku angielskim

Mile widziane:
€˘znajomo¶ć DB Oracle lub Postgres (podstawy)
Odkryjemy przed Tob± mi.in.:
€˘pracę administratora: ORACLE
€˘sposoby przygotowywania ¶rodowisk pomocniczych, rozwojowych, testowych i szkoleniowych
oraz weryfikację poprawno¶ci funkcjonowania procesów utrzymaniowych na ¶rodowiskach testowych
i produkcyjnych
€˘obsługę incydentów i zleceń występuj±cych na ¶rodowiskach nieprodukcyjnych
€˘wykonywaniem backupów systemów i aplikacji za pomoc± narzędzi wykorzystywanych w Zespole

Oferujemy:
€˘umowę zlecenie na okres min. 3 miesięcy oraz elastyczny czas pracy
€˘opiekę mentora w trakcie stażu
€˘szkolenia merytoryczne i miękkie
€˘dla najlepszych stażystów możliwo¶ć zatrudnienia na etat

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292197.html