nr oferty: 94040 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
SAP Support Analyst (WM/eWM)
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Charakterystyka pracy:

  • Utrzymanie oraz rozwój rozwiązań SAP w obszarze logistyki

  • Optymalizacja procesów biznesowych

  • Analiza zmieniających się wymagań biznesowych, problemów i danych

  • Testowanie systemu i jego rozszerzeń lub modyfikacji

  • Opracowanie dokumentacji systemu

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu

  • Praca w lokalizacji Klienta - Poznań (minimalna ilość podróży służbowych)

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery irealną możliwość rozwoju w kierunku konsultanta wdrożeniowego SAP

  • Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne i technologiczne)

  • Perspektywę poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki

  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjna karta kredytowa American Express Gold

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne (m.in. informatyka lub kierunki pokrewne)

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie w obszarze procesów logistycznych, w szczególności gospodarki magazynowej i/ lub doświadczenie w utrzymaniu/ rozwoju systemu SAP w obszarze logistyki

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_junior_integration_consultant_developer_malopolskie_20140115_104052