nr oferty: 87483 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
Operator
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeśli:
€˘ posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe preferowane kierunki techniczne (lub studenci ostatnich lat studiów)
€˘ jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
€˘ znasz środowisko Windows i Linux, zagadnienia sieciowe i środowiska internetowego
€˘ posiadasz zdolności analityczne i umiejętność szybkiego kojarzenia faktów
€˘ jesteś osobą samodzielną w wykonywaniu powierzonych zadań
€˘ umiejętność programowania w językach skryptowych (np. perl, sh) oraz doświadczenie w administracji systemami Linux będzie dodatkowym atutem

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako Operator będziesz odpowiedzialny za:

€˘ obsługę II linii wsparcia dla systemów bankowości elektronicznej
€˘ rejestrację, analizę, rozwiązywanie, eskalowanie błędów i awarii w systemach bankowości elektronicznej
€˘ współpracę z dostawcami oprogramowania (wewnętrznymi i zewnętrznymi) w zakresie usuwania błędów w systemach bankowości elektronicznej
€˘ wsparcie procesu obsługi reklamacji (analiza logów systemów bankowości elektronicznej)

Dołączając do nas zyskujesz:
€˘ stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę
€˘ możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w największej instytucji finansowej w kraju
€˘ atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów
€˘ konkurencyjne wynagrodzenie
€˘ profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Lublin, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_c_c_pomorskie_20130115_094053