nr oferty: 85367 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Główny Administrator Aplikacji / Administrator Aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi wramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy zbranży telekomunikacyjnej.

Preferowanym miejscem świadczenia usług jest Łomża, istnieje też możliwość pracy wWarszawie lub Łodzi oraz częściowej pracy zdalnej.

Realizowane zadania - Utrzymanie aplikacji Identity&Access Management.

Wymagania:

  • Znajomość technologii .net, umiejętność analizy kodu, mały development

  • Znajomość bazy MS SQL, umiejętność tworzenia zapytań, projektowania i wdrażania schematów bazy danych

  • Znajomość technologii Share Point €“ w zakresie podstawowym

Miejsce pracy:
Łomża, podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_sap_system_slaskie_20130122_094108