nr oferty: 94053 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Tier 3 Security Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: Firewalls,
Opis stanowiska:

Organizacja poszukuje Inżyniera, aby dołączył do zespołu niezwykle utalentowanych specjalistów wspierających globalną infrastrukturę bezpieczeństwa dla strategicznego klienta usług finansowych.

Idealny kandydat pokazuje umiejętności iapetyt na uczenie się nowych technologii, oczym świadczy zdolność do rozszerzania podstawowej wiedzy.

Oferujemy:
We offer:

  • Toolbox Talks (worth one PDU)

  • Skill Soft- 90 Courses, E-books,videos,similations related to PMP

  • Customized Training Curriculum

  • Initial Training to improve Ramp Up

  • Process Training

  • Tools Training

  • End Customer Orientation

  • Lunch and Learns

  • Ongoing Training

  • New Process Implementation

  • Continued Career Growth

  • Reimbursement for Certification ( MUST PASS CERT) (1 EVERY 6 MONTHS)

  • Career Coaching

  • Focus on Personal Development

  • Incentivized Pay (overtime, bonuses ect)

  • Personal Relationship

  • Training Allowances

Wymagania:

Idealny kandydat będzie miał wcześniejsze doświadczenie NOC / SOC, działając przeciwko liniom czasu wszybko zmieniającym się środowisku. Niezbędna jest dobra znajomość platform itechnologii bezpieczeństwa dla wybranego kandydata. Aby odnieść sukces wglobalnym zespole, niezbędne są doskonałe umiejętności komunikacyjne wzakresie wideo, konferencji internetowych iczatu.

Minimalne kwalifikacje:

  • Minimum 5 + lat doświadczenia wbezpieczeństwie lub obsłudze sieci.

  • Silna praktyczna wiedza na temat platform bezpieczeństwa itechnologii.

  • Sprawdzone umiejętności zarządzania kryzysowego.

  • Silne umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów iorganizacyjne.

  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej iustnej.

  • BS wInżynierii / Informatyce / IT i/ lub równoważnym doświadczeniu.

  • Certyfikaty

Wykazując się praktycznymi umiejętnościami wzakresie produktów itechnologii wnastępujących obszarach:

  • Checkpoint Firewalls

  • Juniper Firewalls

  • Fortinet Firewalls

  • TippingPoint (Trend Micro) IDS/IPS

  • Juniper IDS

  • Citrix WAF (Web Application Firewalls)

  • Firemon Security Management Suite

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1156130?jobSource=XMLFeed