nr oferty: 85378 / 2018-05-16
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Robotyzacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Analiza i tworzenie rozwiązań, własnych technik, dodatkowych skryptów, korzystając z narzędzi RPA

  • Tworzenie skryptów, analiz własnych technik, dodatkowych skryptów, wiedza gdzie przechowywane są pliki, jakie wymagane są zasoby informatyczne w banku

  • Analiza i wykorzystanie w celach developmentu infrastruktury i technologii sieciowych, systemów obiegu dokumentów w Banku

  • Przygotowanie założeń biznesowych i analitycznych w celach programowania robotyzacji

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach

  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętność programowania wdowolnym obiektowym języku

  • VBA poziom podstawowy

  • Dobra wiedza dotycząca procesów biznesowych

  • Dobra wiedza otechnologiach IT

  • Dobra wiedza zzakresu baz danych (MySQL, MS SQL)

  • Podstawowa wiedza onarzędziach RPA

  • Angielski poziom dobry

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-16 - 2018-06-15
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_consultant_sap_fico_lodzkie_20130122_094354