nr oferty: 94042 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:
Zadania:

  • uczestnictwo w pełnym procesie wytwarzania oprogramowania;

  • pisanie testów automatycznych i dbałość o wysoką jakość rozwiązania;

  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu Scrum`owego;

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Oferujemy:
Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie w oparciu o umowę o pracę;

  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;

  • prywatna opieka medyczna;

  • system świadczeń - karta Multisport;

  • samodzielny wybór narzędzi pracy;

Wymagania:
Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym aplikacji webowych;

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji testów (preferowane: Selenium Web Driver, Gatling);

  • chęć doskonalenia umiejętności w kontekście nowych technologii i narzędzi;

  • umiejętność pisania wysokiej jakości skryptów w języku Java;

  • podstawowa znajomość SQL, HTML, Linux;

  • znajomość procesów Continuous Integration;

  • dobre umiejętności komunikacyjne;

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatu ISTQB;

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych na urządzeniach mobilnych;

  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence, Jenkins oraz testowaniu REST services;

  • Doświadczenie w wykonywaniu testów wydajnościowych;

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_delivery_coordinator_lubuskie_20131217_102045