nr oferty: 94050 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Electronic engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie międzynarodowych zespołów projektowych w kwestiach związanych z jakością (np. Analiza FMEA);

  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi ds. analiz dotyczących optymalizacji projektów energetycznych;

  • Przygotowanie dokumentacji dotyczącej zagadnień związanych z jakością i projektowaniem;

  • Prezentacja wyników analiz klientowi;

  • Prowadzenie dedykowanych warsztatów projektowych na poziomie międzynarodowym.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny elektroniki lub elektrotechniki;

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu systemów zarządzania energią, sterowania i pomiarów;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomość narzędzi i technik poprawy jakości- mile widziane;

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć rozwoju, zdobywania wiedzy, dociekliwość, analityczne myślenie;

  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/pgb_hr_koordynator_ds_informatycznych_dolnoslaskie_20140115_093133