nr oferty: 94034 / 2018-10-11
CLIC’kaj po francusku. Program rozwojowy dla osób ze znajomością języka francuskiego
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Oferujemy:

W ramach Programu oferujemy:

    • intensywną naukę języka francuskiego do 3 miesięcy w 100% opłaconą przez Capgemini, połączoną ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego,

    • współpracę z doświadczonymi ekspertami i możliwość szybkiej nauki umiejętności IT i biznesowych,

    • zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia trwania programu,

    • po zakończeniu projektu €“ pracę w zespole Capgemini na rzecz jednego z naszych prestiżowych klientów.

Oferta Capgemini:

    • możliwość pracy w różnym wymiarze i w elastycznych godzinach pracy,

    • wsparcie na początku pracy, w ramach programu wdrożenia, i opieka tzw. buddy€™ego,

    • możliwość udziału w ambitnych, zróżnicowanych projektach i szansę na świetny start kariery w obszarze IT,

    • szanse rozwoju i doskonalenia umiejętności, a także wraz z nabywaniem doświadczenia €“ możliwości awansu w oparciu o jasne reguły,

    • dostęp do projektów rozwojowych (w tym 20000 szkoleń online, warsztatów i publikacji €“ dostępnych także z domu, dofinansowanie nauki języka obcego, programy coachingowe, grupy eksperckie) oraz możliwość zdobywania certyfikacji (ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database),

    • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalnych),

    • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera i możliwość udziału w dodatkowych inicjatywach, takich jak programy CSR (np. Teatr Capgemini), program wolontariatu, wydarzenia sportowe i integracyjne

    • dogodnie położone biura z certyfikatem €žPrzyjazne rowerom€.

Wymagania:

Zapraszamy jeśli:

    • w minimum średnim stopniu znasz język francuski, jesteś nastawiony na jego intensywną naukę i gotowy następnie pracować w tym języku,

    • chcesz pod okiem ekspertów zdobyć doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta i IT

    • jesteś głodny wyzwań, szukasz możliwości rozwoju,

    • potrafisz pracować zespołowo,

    • chcesz wspierać naszych klientów przy użyciu nowych technologii.

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1154768?jobSource=XMLFeed