nr oferty: 74717 / 2017-11-23
Praca dla informatyków
Analityk SAP
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Charakterystyka pracy:

  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań opartych na systemie SAP dla naszych Klientów.

  • Analiza danych.

  • Testowanie systemu i jego rozszerzeń lub modyfikacji.

  • Opracowanie dokumentacji projektowej.

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.

  • Praca u Klienta w zespołach projektowych.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Dostęp do nowoczesnych systemów wymiany wiedzy i informacji.

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne i technologiczne).

  • Perspektywę poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki.

  • Realizację projektów na terenie Polski oraz poza granicami kraju.

  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań w klubach tematycznych.

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjna karta kredytowa American Express Gold.

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne (m.in. informatyka lub kierunki pokrewne).Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-23 - 2017-12-23
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1038340?jobSource=XMLFeed