nr oferty: 79574 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Analityk Danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Półłanki 18

Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym zespole i miłej, motywującej atmosferze,

  • zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju i nauki,

  • codzienną styczność z nowoczesnymi technologami,

  • biuro zlokalizowane w centrum Warszawy, zaraz obok stacji metra.

Wymagania:
Zakres obowiązków:

  • zarządzanie danymi w systemach informatycznych,

  • zapewnienie poprawności danych i ich ciągła weryfikacja,

  • budowa słowników, utrzymywanie właściwych relacji pomiędzy danymi, sprawdzanie ich poprawności,

  • automatyzacja procesów związanych z zarządzaniem danymi i ich pozyskiwaniem,

  • tworzenie automatów raportujących wskaźniki finansowe, jakościowe i wydajnościowe,

  • zarządzanie platformą KPI.

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w pracy w sektorze logistycznym w zakresie analizy danych i budowy narzędzi raportujących,

  • znajomość i umiejętność stosowania metod statystycznych do analizy danych,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi: MS Excel, Access, VBA, SQL,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia,

  • dokładność w działaniu oraz poczucie obowiązku za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • bardzo przyjazną, partnerską atmosferę współpracy,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach zarządzania,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, obejmujące m. in.:

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych i kursów językowych.

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-release-manager_292184.html