nr oferty: 94029 / 2018-10-11
Praca dla informatyków
Analityk Kredytowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Analizę wniosków kredytowych dotyczących finansowania firm;

  • Podejmowanie decyzji w zakresie transakcji kredytowych;

  • Przygotowywanie aplikacji oraz rekomendacji na potrzeby Komitetu Kredytowego;

  • Cykliczną ocenę sytuacji ekonomiczno €“ finansowej klientów Banku;

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. W naszej strukturze sprzedaży funkcjonują oddziały Noble Banku, dedykowane bankowości prywatnej oraz wyspecjalizowane w bankowości detalicznej placówki Getin Banku. Nasz zespół działa w ramach Sieci Sprzedaży Getin Banku - Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartego na zmiany i innowacje. To my tworzymy jego wizerunek w oczach Klienta.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne);

  • Doświadczenia pracy w banku lub innej instytucji finansowej;

  • Wiedzy z zakresu oceny sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych prowadzących pełna księgowość;

  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych;

  • Dokładności i samodzielności;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;

  • Samodzielne stanowisko pracy.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_edytor_tres›ci_systemu_z_je™zykiem_dun„skim_lub_niemieckim_wielkopolskie_20140111_104027