nr oferty: 79571 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Programista C, C++, .NET
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • rozwój międzynarodowej aplikacji ERP opartej na C, C++ i modułach .NET / Informix Database, Red Hat Linux, Terminal Services)

  • rozwiązywanie problemów użytkowników (klient wewnętrzny, lokalny i międzynarodowy, wiele oddziałów i fabryk)

  • tworzenie rozszerzeń do systemu

  • wprowadzanie poprawek do kodu systemu

  • naprawianie danych systemu w razie awarii, monitorowanie bezpieczeństwa danych i aplikacji

  • weryfikowanie jakości wykonywanych rozszerzeń, (coderevision, code testing)

  • sporządzanie dokumentacji użytkowej (j. angielski)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej (koncernie międzynarodowym) w dziale IT

  • szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoka premia roczna i opcje pracownicze na akcje

  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne)

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu aplikacji bazodanowych / ERP / akademickie lub komercyjne portfolio (próbki kodu)

  • mile widziana wiedza z technologii budowania oprogramowania ERP / baz danych dla branży produkcyjnej

  • mile widziana znajomość bibliotek: FTO, QT i umiejętność pracy w metodologii ITIL

  • wykształcenie średnie informatyczne lub pokrewne.

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-developer-c-c_292265.html