nr oferty: 87464 / 2018-06-14
Praca dla informatyków
Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
€˘ praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę,
€˘ praca administracyjno-biurowa,
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
€˘ budynek nie posiada barier architektonicznych utrudniających wykonywanie pracy osobom niepełnosprawnym - dotyczy to parkingu samochodowego, wejścia do budynku, zapewnienia odpowiednich korytarzy, drzwi wejściowych do pomieszczeń i windy oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych.

Zakres zadań

  • Monitorowanie zabezpieczeń struktury teleinformatycznej.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem teleinformatycznym w Izbie.
  • Zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym na poziomie regionu.
  • Efektywne zarządzanie oprogramowaniem komputerowym oraz licencjami.
  • Udział w opracowywaniu i utrzymaniu standardów dotyczących oprogramowania.
  • Współpraca z komórką bezpieczeństwa i ochrony informacji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem teleinformatycznym w Izbie.
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i oprogramowania umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy prezentacji).
  • Łatwość komunikacji.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe kierunkowe np. informatyczne, bezpieczeństwa teleinformatyczne,
Miejsce pracy:
Gdynia, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-14 - 2018-06-25
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_serwerow_windows_dolnoslaskie_20130115_094058