nr oferty: 77596 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
System Test Engineer
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: GSM/UMTS,
Opis stanowiska:

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukują osób, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu!

KRAKÓW

Twoje zadania:

  • Instalacja i konfiguracja systemu;

  • Przygotowywanie strategii testowania w oparciu o wymagania i przeprowadzanie testów;

  • Zgłaszanie zauważonych błędów;

  • Współpraca z architektami, programistami i osobami odpowiedzialnymi za dokumentację techniczną.

Oferujemy:

Pracując z Nami zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem;

  • elastyczne godziny pracy;

  • komfortowe biura €“ nielimitowane ilości kawy i herbaty, świeże owoce, stoły do piłkarzyków;

  • pakiet opieki medycznej (dla Ciebie i Twoich najbliższych);

  • ubezpieczenie na życie;

  • platforma kafeteryjna (bony na zakupy, zniżki na bilety);

  • dopłata do karty MultiSport;

  • możliwości dofinansowania szkoleń;

  • bardzo przyjemne środowisko pracy;

  • wyjazdy integracyjne, sekcje sportowe i imprezy firmowe;

  • a do tego warsztaty i półkolonie dla dzieci, a także pikniki rodzinne;

  • dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny :)

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wyższego wykształcenia (telekomunikacja/informatyka/elektronika, itp.)

  • Znajomości metodologii badawczej;

  • Doświadczenia z wirtualizacją serwerów/protokołami sieciowymi;

  • Konfiguracji sieci routerów/switchy;

  • Dokładności i dbałości o szczegóły;

  • Chęci do pracy w międzynarodowym zespole;

  • Swobodnego komunikowania się w j. angielskim.

Świetnie byłoby jeśli dodatkowoTwoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje tematykę związaną zsystemami telekomunikacji(TETRA/APCO25/GSM/UMTS/LTE) lubsystemami radiokomunikacyjnymi.

Miejsce pracy:
, podlaskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_ds_wdrozen_erp_programista_cnet_javascript_malopolskie_20130513_135500