nr oferty: 90420 / 2018-07-31
Praca dla informatyków
Software Engineer Greenfield Project
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Opis stanowiska:

Do międzynarodowej organizacjitworzącej rozwiązania z obszaruR&D, poszukujemySoftware Engineera,który dołączy dogreenfiedowegoprojektu.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie oraz wdrażanie nowej aplikacji, która będzie współpracować z precyzyjnymi urządzeniami,

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania,

  • Sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • ubezpieczenia na życie, opieka zdrowotna (wraz z opieką dentystyczną) oraz pakiet benefit system,

  • lekcje językowe (angielski, polski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki),

  • bonus roczny,

  • praca zdalna ,

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • możliwość dołączenia do drużyn sportowych: rolki, piłka nożna, siatkówka, rowery, bieganie i strzelnica,

  • elastyczne godziny pracy: od 8 do 10,

  • pakiet relokacyjny.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak: C#, .NET, WCF, ASP.NET,

  • Wiedza z zakresuGIT, SVN, Jira, Visual Studio,

  • Mile widziane doświadczenie z dużymi systemami/rozwiązaniami,

  • Doświadczenie w pracy z zespołami międzynarodowymi,

  • Komunikatywny język angielski (min. B2).

Miejsce pracy:
, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-31 - 2018-08-30
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_c_developer_dolnoslaskie_20130918_104023