nr oferty: 82727 / 2018-04-01
Praca dla informatyków
Programista
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

miejsce pracy €“ Gdańsk-Wrzeszcz (centrum)
lub praca zdalna wpełnym wymiarze (home office)

Szukamy zarówno inżynierów zdużym doświadczeniem zawodowym, jak iabsolwentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Szukamy programistów zpasją, którzy wzespole ekspertów będą tworzyć innowacyjne produkty.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ospecjalności informatyka lub pokrewne,

  • umiejętność programowania wjęzyku C# lub JAVA, SCALA,

  • umiejętność projektowania testów oraz inspekcja kodów,

  • umiejętność dokumentowania oprogramowania,

  • wysoki poziom samodzielności iumiejętności zzakresu budowy iimplementacji oprogramowania wśrodowisku rozproszonym,

  • umiejętność kontaktu na poziomie technicznym zklientami idostawcami zewnętrznymi,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania zdokumentacji technicznej.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze (home office/remote working),

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,

  • kontakt z najnowszymi technologiami,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość udziału w realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim
    i międzynarodowym,

  • udziału w realizacji projektów związanych z obsługą numeru alarmowego 112,
    energetyką, powiadamianiem kryzysowym,

  • w pracy zdalnej €“ sprzęt komputerowy (notebook, monitory, office 365),

  • kartę Multisport.

Wymagania:
Zadania:

  • współudział w specyfikowaniu wymagań,

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie tworzonego oprogramowania,

  • optymalizacja oprogramowania,

  • projektowanie testów oraz inspekcja kodu,

  • tworzenie dokumentacji oprogramowania.

Miejsce pracy:
, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-01 - 2018-05-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_consultant_sap_hcm_lodzkie_20130122_094358