nr oferty: 94039 / 2018-10-11
Pracownik Obsługi Klienta w dziale wsparcia IT z językiem obcym
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Pracownik Obsługi Klienta w dziale wsparcia IT z językiem obcym.

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny z Klientem w języku obcym

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów

  • Określanie potrzeb Klientów

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w obsłudze Klienta

  • Sporządzanie dokumentacji oraz raportów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczny grafik

  • Jasno określona ścieżka rozwoju

  • Kursy językowe

  • Zdobycie wiedzy z zakresu IT

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1)

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, portugalski

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (infolinia 24/7)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność, uprzejmość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:
, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-11 - 2018-11-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_application_specialist_dolnoslaskie_20140115_104056