nr oferty: 87479 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
Konsultant Dynamics AX – Logistyka/ Retail
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Firma wdrażająca systemy informatyczne poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Konsultant Dynamics AX €“ Logistyka/ Retail:

Obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych

  • udział we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365 w różnych miejscach Polski

  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • pisanie dokumentacji dla użytkowników

Oferujemy:

Oferowane:

  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych

  • udział w dużych projektach związanych z wdrożeniami systemów klasy ERP

  • przyjazne środowisko pracy

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • pakiet świadczeń dodatkowych

Wymagania:

Oczekiwania:

  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP w zakresie modułu Logistyka

  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX / 365 w obszarze logistyki €“ mile widziane

  • dobra znajomość obszaru biznesowego - logistycznego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników, pisaniu dokumentacji

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy €“ realizacja zadań w określonym terminie

Miejsce pracy:
, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_obslugi_klienta_z_jezykiem_wloskim_dolnoslaskie_20130122_094418